Přeskočit na obsah
Dnes je 21.9.2014 a svátek má Matouš

Kalendář akcí

Město Vlašim / Život ve městě / Kalendář akcí

Noc vědců na vlašimské hvězdárně

Na vlašimské hvězdárně se v pátek 26. září 2014 od 18 hodin koná v rámci celokontinentální akce Noc vědců 2014 speciální přednáška a prohlídka hvězdárny a optických přístrojů, které používají vlašimští amatérští astronomové na pozorování noční oblohy i Slunce. Bude-li jasné počasí, je pro návštěvníky připraveno pozorování oblohy dalekohledy i pouhým okem. Akce je vhodná pro dospělé i rodiny s dětmi. Slosovatelné vstupenky o hodnotné ceny! Na setkání pod hvězdnou oblohou se těší členové Vlašimské astronomické společnosti o.p.s.

 http://www.vas.cz/verejna/

 

Plakát ke stažení:

Setkání v rámci projektu Podpora standardizace orgánu sociálně-právní ochrany Vlašim

Dne 11. září 2014 se konalo setkání odborníků, jehož hlavním tématem byla práce s rodinou v obtížných životních situacích se zaměřením na domácí násilí.

Zúčastnili se zástupci policie ČR, pedagogičtí pracovníci, sociální pracovníci, psychologové, poskytovatelé sociálních služeb a zástupci vedení města.

Setkání se konalo v rámci projektu Podpora standardizace orgánu sociálně-právní ochrany – Vlašim, reg. č. projektu:CZ.1.04/3.1.03/C2.00042, který je financován Evropským sociálním fondem, prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, a ze státního rozpočtu ČR.

Cvičení pro ženy ve Vlašimi a v Domašíně

Přehled cvičení pro ženy ve Vlašimi a v Domašíně na rok 2013/2014.

Cvičení dětí ve Vlašimi v roce 2013/2014

Cvičení a setkávání našich nejmenších dětí ve Vlašimi v roce 2013/2014.
vytvořilo Anawe