Koupaliště na Lukách otevírá ve čtvrtek 1.6.!

koupákaa

Příprava koupaliště je dokončena a od čtvrtka 1.6. je otevřeno pro veřejnost. Otvírací doba je od 10:00 do 19:00 hod.

Otevření koupaliště samozřejmě vždy závisí především na podmínkách počasí, kdy v případě nepříznivého počasí a předpokladu velmi nízké nebo nulové návštěvnosti bude koupaliště zavřené.

Posouzení této situace závisí vždy pouze na provozovateli, tedy na Sportovním zařízení!

koupak

Žádáme všechny návštěvníky, aby respektovali stanovená pravidla koupaliště a personál, který se o provoz a pořádek stará.
My se na oplátku budeme snažit, abyste měli co nejlepší podmínky pro plavání, koupání a relaxaci a aby Vám bylo na koupališti příjemně.

Věřme, že nás čeká teplé léto a na koupališti si budete moci užít mnoho pěkných dnů! Těšíme se na Vaši návštěvu!

Aktuální informace na http://www.sportvlasim.cz/

publikováno 1.6.2017