Přeskočit na obsah
Dnes je 25.10.2014 a svátek má Beáta

Prohra v Plzni

Viktoria Plzeň "B"- FC Graffin Vlašim 3:1 (1:0)

Úvod utkání patřil domácím. Již v 7. minutě se ujali vedení, když si při standartní situaci nešťastně srazil míč do vlastní branky Petrů. Gól byl připsán Preslovi. Tento brzký gól naše svěřence probudil, začali lépe kombinovat, ale srovnat se jim bohužel nepodařilo. Šance na to ale byli. Ať už to byl Křeček, nebo Balšánek. Po změně stran se očekával tlak Vlašimi, ale bohužel jsme podruhé inkasovali, když po centru z pravé strany zakončoval Staněk. O chvíli později se nám podařilo snížit. Zpoza šestnácky se do míče opřel Vebr a jeho tečovaná střela skončila za zády nešťastného Ticháčka. I nadále jsme to byli mi, kdo se tlačil do zakončení, ale chybělo nám to pověstné štěstíčko. A tak na konečných 3:1 upravil opět Presl.

„Prohráli jsme zaslouženě. Domácí hráli o záchranu, dostatečně agresívně, důrazně. Naše hra nebyla tak špatná, jak ukazuje výsledek, ale udělali jsme hrozné individuální chyby. Přijeli jsme s nějakým záměrem, ale po sedmi minutách jsme museli všechno překopat. Sestava pro první poločas byla spíše defenzivní. Také druhá branka padla po individuální chybě, a když jsme snížili a dostali se do tlaku, opět jsme zbytečně inkasovali,“ řekl po zápase vlašimský lodivod Zdeněk Hašek.

Branky:7. 78. Presl, 52. Staněk – 58. Vebr

ŽK:Leitl, Šmejkal – Schuster, Pecinovský, Balšánek

Plzeň "B":Ticháček – Chvojan, Rada, Bauer, Bárta – Šmejkal, Staněk (81. Trantina), Šiml, Vrzal (59. Puchmeltr), Leitl (90. Dvořák) – Presl

Vlašim: Toma - Schuster, Šilhavý, Lizák (14. Kabele), Petrů (30. O. Průcha) – Juhász, Balšánek (75. Pecinovský), Křeček, Vebr – Vořechovský, Dvořák.