Časté dotazy

Pro Vaši přesnější informaci o možnostech stánkového prodeje
zde uvádíme nejčastější dotazy a odpovědi...

POZOR! CENY PRONÁJMU JSOU V TABULCE UVÁDĚNÉ BEZ DPH 21%!Zapomněli jsme heslo k našemu přihášení z loňského roku, co máme dělat?

Při přihlášení se Vám nabízí možnost "Zaslat zapomenuté heslo"... když na odkaz kliknete, můžete si obnovit heslo k Vašemu účtu a pak se znovu přihlásit do systému stánkového prodeje.Lze si pronajmout místo na stánek o délce 4 m?

Ano, ale každé stánkové místo má neměnnou délku 3 m, to znamená, že na 4-metrový stánek si je potřeba najmout 2 stánková místa.Mám 12-ti metrový stánek, kolik si mám rezervovat stánkových míst?

Pro 12-metrový stánek si můžete rezervovat 4 stánková místa vedle sebe.Prodávám občerstvení z boku pojízdného přívěsu který je dlouhý 6 m. Má ale ještě metrovou oj. Ta se platí taky?

Celková délka Vašeho prodejního zařízení je 6+1 m, dohromady tedy 7 m. V tomto případě si rezervujte 3 stánková místa, dohromady budete mít rezervováno 9 m. Vzhledem k tomu, že stánková místa jsou vyzačena po 3 m, nemůže Vaše prodejní zařízení zasahovat do stánkového místa pronajatého dalšímu prodejci.

Pokud k této situaci dojde, bude prodejce, který přesahuje stánkové místo, pokutován podle nájemní smlouvy a podmínek prodeje...Kdy a kam mám 1. 5. se svým stánkem přijet do Vlašimi? Jak dlouho bude trvat papírování u vstupu?

Vjezd do prostoru akce bude umožněn v době od 5.00 do 9.00 hod. Hlavní vjezd bude ze Žižkova náměstí ve Vlašimi. Odbavení u vchodu bude rychlé a plynulé - předpokládáme tak 15 minut. Proběhne kontrola smlouvy a platby, dostanete umístěnku na číslo stánkového místa, které jste si sjednali a zaplatili předem, a organizátoři Vás navedou na Vaše místo.

Bližší informace najdete zde: Pravidla stánkového prodejeJak se můžu se svým stánkem dostat do parku?

Pokud je v dané lokalitě parku volné stánkové místo, je možné si ho objednat přes webový systém. Pokud už v parku volné místo není, nabízíme Vám možnost pronájmu stánkového místa na Komenského ulici, nebo Husově náměstí. Další možnosti najdete zde..Mám v autě mrazák a zboží, můžu ho mít u stánku?

Pro auta prodejců jsou vyhrazena parkovací místa. Dozásobení je možné pouze nemotorovým vozíkem (vozík, rudl atd.).

Jen se souhlasem pořadatele je možné umístit auto i za stánek, ale vždy jen tak, aby nepřesahovalo délku vámi pronajatého stánkového místa a neomezovalo tak prodejce ve vašem okolí. Souhlas pořadatele je ale nutný, jinak riskujete odtažení vozidla a následné sankce vyplývající z nájemní smlouvy.

Bližší informace najdete zde: Pravidla stánkového prodejeNejsou mi jasné některé termíny uvedené v tabulce v nájemní smlouvě. Prosím o vysvětlení..

Vysvětlení termínů k tabulce uvedené v nájemní smlouvě:

  • Zařízení prodejce - stánek 1., stánek 2., stánek 3. ... počet stánků které chcete umístit
  • Číslo(a) stánkového místa - 1 až 208 ... čísla stánkových míst pro váš stánek (dle rezervace)
  • Délka zařízení - 3, 4, 5, ... metry délky
  • Typ zařízení - myslí se tím kovový stánek, dřevěný stánek, dobový stánek, dodávka, přívěs,  trampolína, nafukovací hrad, skluzavka, kolotoč, poníci, sezení a jiné...
  • Sortiment  - např. občerstvení, balónky, textil, hračky, cukrovinky a jiné...
  • Cena - cena nájmu za stánková místa pro váš stánek