Králův Dvůr - Vlašim 1:2

Králův Dvůr - Třetiligoví fotbalisté Graffinu Vlašim si na své konto připsali další vítězství a po prohře Písku v Krči vedou tabulku o šest bodů. Zápas na půdě šestnáctého Králova Dvora ale nebyl pro lídra procházkou růžovým sadem. Po vyrovnané první půli Vlašim dvakrát udeřila v úvodu druhého poločasu.

 FC GRAFFIN VLAŠIM-FC PÍSEK 0:1 (0:1)

Vlašim v zápase jara prohrála. Vlašim již není doma neporazitelná. Včera se o tom přesvědčil Písek, který vyhrál díky gólu Pivoňky. Ovšem zápas provázela i nervozita a konec utkání byl velmi dramatický

Na jaře poprvé se mohli radovat ze zisku tří bodů fotbalisté rezervy Slavie Praha, kteří porazili Náchod. Králův Dvůr po předchozích zaváhání opět zvítězil a snížil svou ztrátu na první nesestupovou příčku na pět bodů. Vlašim dokázala zvítězit na severu Čech, Písek porazil rezervu Baumitu Jablonec.

Slovan Liberec B-FC Graffin Vlašim   0:1  (0:1)

V nedělním dopoledni sehrála Vlašim jako vedoucí tým Čfl zápas proti předposlednímu týmu tabulky rezervě Slovanu Liberec. Utkání se hrálo ve svižném tempu a o výsledku a zisku tří bodů rozhodl již ve dvanácté minutě Vladimír Bálek.

Fotbalisté Vlašimi dokázali doma porazit rezervu Slavie během patnácti minut a stále si udržují náskok šesti bodů před dotírajícím Pískem, který si drží postupové naděje. Opačně na tom jsou hráči Krče, kteří po debaklu v Karlových Varech a naděje o postup definitivně přišli, ztrácí totiž propastných čtrnáct bodů. V jihočeském derby dokázala juniorka Dynama porazit Sezimovo Ústí 4:2.

Vlašim dala Slavii mat za patnáct minut! V téměř letním počasí si na stadion ve Vlašimi našlo cestu přes 1200 diváků, kteří viděli opravdu zajímavé utkání.