Májovky jsou za námi. ![]()
Počasí nám letos přálo a všichni si tak užili akci na maximum. Opět vás dorazily tisíce a atmosféra byla vynikající. Jménem organizátorů Města Vlašim a KD Blaník Vlašim děkujeme všem za účast, a děkujeme také našim partnerům za podporu. V první řadě Rádio Blaník jako hlavnímu partnerovi akce.
Poděkování míří také za partnery, kteří se na pestrém programu aktivit na Májovkách podíleli:
- AUTO VYSOČINA
- Bisport - půjčovna lodí, koloběžek, hostel, bistro
- Msports
- Hasiči - SDH a JSDH Vlašim
- Sellier & Bellot a.s.
- SOŠ a SOU Vlašim
- Vinařství Buchtovi - Velké Pavlovice
- Vlašimnet official
- Husqvarna Česko (Josef Lebeda - Zahradní technika)
Děkujeme samozřejmě i dalším zapojeným organizacím, spolkům a firmám, které se nám do seznamu nevešly. Ani bez vás by se akce nemohla uskutečnit. Ještě jednou díky a za rok se opět budeme těšit na Májovky ve Vlašimi! ![]()
.jpg)












































































































