Úřední hodiny

BUDOVY MĚSTSKÉHO ÚŘADU VLAŠIM UZAVŘENY DO ODVOLÁNÍ

Otevřena bude od 30.03.2020 pouze podatelna a pokladna v budově Jana Masaryka 302 Vlašim.

PO    8.00 -11.00
ST     8.00 -11.00

Do budovy vcházejte jednotlivě a v rouškách. Vstup do budovy bude organizovat Městská policie Vlašim.

Zaměstnanci města jsou dostupní v pracovních dnech od 8 do 15 hod na uvedených kontaktech.

KONTAKTY ZDE..

INFORMACE Z ÚŘADU

INFORMACE STAROSTY

 

Přehled akcí ve Studiu Bílý drak na leden 2011

Pátek 7. ledna od 18 hodin - Léčivé večery s Reiki. Vítáme všechny, kteří mají zájem se sami uzdravit, seznámit se s léčivou energií Reiki a ostatními metodami, které nám pomáhají dostat se do harmonie. Provádět vás bude Mistr učitel Reiki Ivana Kuchaříková a Annamária Szilágyi - Sisi.

 

Středa 12. ledna od 19 hodin - Příběhy fotografie. Závěrečné vyprávění z historie portrétní fotografie od poloviny 19. století až do současnosti.
Nahlédneme do osobních příběhů průkopníků, umělců a vynálezců doplněné bohatým promítáním ilustračních snímků. Přednáší Vít Švajcr.

 

Čtvrtek 13. ledna od 19 do 22 hodin - Zimní čajová setkání. Vlašimští čajovníci zvou na setkání příznivců dobrého čaje s popíjením, vyprávěním i bubnováním.

Čtvrtek 20. ledna od 18 hodin - Rodinné konstelace - jsou velmi účinná terapeutická metoda, která umožňuje hlouběji porozumět tomu, co doopravdy prožíváme v rámci rodiny, jaké je naše místo v ní a jakou roli hrají v našem životě rodiče, prarodiče, sourozenci, partneři a děti. Vede zkušená terapeutka Tereza Pohlová.

 

Pátek 21. ledna od 18 hodin - Léčivé večery s Reiki. Vítáme všechny, kteří mají zájem se sami uzdravit, seznámit se s léčivou energií Reiki a ostatními metodami, které nám pomáhají dostat se do harmonie. Provádět vás bude Mistr učitel Reiki Ivana Kuchaříková a Annamária Szilágyi - Sisi.

 

Čtvrtek 27. ledna od 19 do 22 hodin - Zimní čajová setkání. Vlašimští čajovníci zvou na setkání příznivců dobrého čaje s popíjením, vyprávěním i bubnováním.

 

Pátek 28. ledna od 19 do 23 hodin - Cestou duhy. Díky prožitkům se přiblížíme ke svému nitru a prostřednictvím svého těla necháme tancovat, zpívat a malovat svoji duši. Probudíme v sobě to, co se potřebuje a touží svobodně projevit. Tentokrát v duchu světle modré barvy. Vede Marcela Černá.

publikováno 9.12.2010
vytvořilo Anawe