Vlašimský zimní stadion zahájil sezónu

Již v pondělí 7.srpna opět zahájil zimním stadionu ve Vlašimi provoz. První týden byly na ledové ploše z důvodu menší vrstvy ledu pouze kategorie mladých vlašimských Rytířů. Od soboty do úterý se navíc uskutečnilo soustředění pro kategorie 2. – 4. tříd a každý den měly děti dvě tréninkové jednotky na ledě a dvě mimo led.

Začátkem tohoto týdne se už na hřiště dostali i hráči vlašimského seniorského mužstva a pod novým trenérem Stanislavem Veselým zahájili svou přípravu na nadcházející sezónu. Příští týden, ve středu 23.8., odehrají své první přípravné utkání ve Vlašimi od 19:00 a soupeřem bude nováček Krajské ligy mužů SK Sršni Kutná Hora. Hned v sobotu 26.8. přijedou na ZS Na Lukách hráči z Velkých Popovic a poslední domácí zápas sehrají Rytíři ve středu 30.8. proti dalšímu nováčkovi – HC Čáslav.

Ve vlašimské hale se nepřipravují pouze domácí hráči, ale také jsou zde hokejisté z pražské Sparty. David Štětina, vlašimský odchovanec a v současnosti sparťanský trenér 5. a 7. třídy, přivezl své svěřence na týdenní přípravu právě do rodného města. Součástí přípravy bylo také utkání s Ústím nad Labem. Na ledové ploše se při několika trénincích také objevila stále aktivní ikona Sparty a bývalý reprezentant Jaroslav Hlinka.

publikováno 16.8.2017
vlasim hokej priprava vlasim hokej priprava vlasim hokej priprava vlasim hokej priprava vlasim hokej priprava