Informace k dopravním stavbám

Mostek u ČOV

V článku si můžete přečíst několik aktuálních informací k opravním stavbám ve Vlašimi

Rádi Vás informujeme, že zítra, tedy od 1. srpna, bude otevřen mostek u ČOV směrem na Pavlovice. Jedna z částí důležité silnice pro vlašimské řidiče k exitu 49 dálnice D1 je konečně hotová. Řidiči tak budou moci využívat tento výjezd z města. Ovšem stále musí počítat s tím, že ještě nějaký čas budou muset projíždět přes stavbu kruhového objezdu u Billy.

 

Pozor! Včerejším dnem započala 1.etapa rozsáhlé rekonstrukce ulice Navrátilova. Zde budou probíhat práce na kanalizaci, vodovodu, úpravě podloží komunikace, chodnících, novém veřejném osvětlení a finální fází bude nový povrch komunikace. Celá náročná rekonstrukce ulice je rozdělena do několika etap a kompletní oprava bude dokončena v příštím roce.

 

Jistě jste si všimli úprav u sportovního areálu Na Lukách. Plánovaný sjezd do tohoto areálu, který velmi ulehčí dopravě kolem ZŠ Sídliště a zajistí větší bezpečnost našich dětí, začal podle plánu.

 

Dokončovací práce probíhají ulici Ppor. Příhody, kde se v první fázi dělal vodovod a přípojky vody. Nyní probíhají práce na chodnících, parkovacích místech a povrchu komunikace.

 

Mezi již dokončené stavby patří silnice mezi Znosimí a Domašínem. Součástí této stavby bylo také důležité položení vodovodu pro obec Znosim, která bude díky tomuto projektu již v nejbližší době připojena na vodovodní řad města.

 

Hotová je i komunikace a chodník v Bolině.

 

Středočeský kraj, který je vlastníkem mostu v Domašíně již předal stavbu zhotoviteli stavby a práce na rekonstrukci mostu by měly začít od 1. září. Jak bude řízen provoz a kudy povedou objízdné trasy vás budeme informovat.

publikováno 31.7.2018