vlasimsedum

Informace k omezením spojeným s akcí Vlašim žije sportem

Dopravni_omezeni_17-18_8_18aa

Dopravní omezení budou probíhat v pátek a v sobotu

V sobotu 18. srpna bude prakticky celý sportovní areál Na Lukách zabrán pro sportovní akci k 700. výročí města Vlašimi.

Omezení pro návštěvníky areálu začnou již od pátečního rána. Jelikož tento den (17.8.) budou probíhat přípravy, budou moci návštěvníci zaparkovat pouze na parkovišti u zimního stadionu! Upozorňujeme, že nikde jinde v areálu nebude možné parkovat! Prosíme, počítejte tedy s tím, že může být kapacita parkoviště naplněna a Vy budete muset zaparkovat mimo areál.

O den později, v sobotu (18.8.), bude vjezd do areálu zcela uzavřen, a to již z ulice Severní!

Provoz koupaliště Na Lukách nikterak ovlivněn nebude. Drobnou změnou oproti standardu bude pouze to, že návštěvníci koupaliště dostanou v sobotu ke vstupence na koupaliště speciální označovací náramek, který jim umožní volný pohyb skrz vstupní bránu tam i zpět v průběhu dne a mohou si tak krom koupaní užít i sportovní akci.

uzavírka ulice

publikováno 15.8.2018