Informace ze Sportovních zařízení města Vlašimi

bazen_SZMV

Aktuální informace SZMV o provozu vlašimských sportovišť

Přetlaková tenisová hala v zámeckém parku

V tenisovém areálu v zámeckém parku ve Vlašimi již takřka celoročně funguje přetlaková tenisová hala s umělým povrchem. Pomalu se blíží její hlavní část sezóny, ke které dojde po uzavření a zazimování venkovních antukových dvorců. Stejně jako tomu bylo v závěru letní sezóny na venkovních kurtech, i pro halu bude nově fungovat totožný rezervační systém. V něm naleznete po spuštění provozu pro veřejnost také aktuální platný rozpis haly. Halu bude tradičně využívat zejména tenisový oddíl, ale prostor bude i pro širokou veřejnost.

Systém fungování haly, vstupního systému, provozní řád haly, ceník a další informace jsou zveřejněny na našem webu www.sportvlasim.cz v sekci „Tenisový areál“, kde naleznete i příslušné kontakty v případě dotazů.

 

Veřejná bruslení na zimním stadionu ve Vlašimi

Zveme Vás na veřejná bruslení na zimním stadionu ve Vlašimi. Bruslení se budou konat nejméně dvakrát týdně - v sobotu a v neděli od 14:30 do 16:30. V případě vynucených změn v programu ale může být čas bruslení upraven nebo ve výjimečných případech může být veřejné bruslení zrušeno. V průběhu zimní sezóny také plánujeme přidání mnoha mimořádných veřejných bruslení v obdobích, která k tomu přímo vybízejí (prázdniny, svátky apod.). O tom všem Vás však budeme vždy s předstihem informovat na www.sportvlasim.cz, na našich facebookových stránkách a také vyvěšením informace přímo u vstupu na zimní stadion. Přejeme Vám příjemnou zábavu!

Standardní časy veřejných bruslení v běžném režimu: sobota 14:30-16:30, neděle 14:30-16:30

Vstupné:

odpolední bruslení - dospělý nad 15 let 50 Kč, dítě do 15 let 20 Kč
doprovod/vstup na stadion v době veřejného bruslení 20 Kč

broušení bruslí 60 Kč

 

Krytý bazén začátkem září uveden do provozu

Rádi bychom Vás informovali o znovuzahájení provozu krytého plaveckého bazénu v komplexu Sporthotelu Vlašim. Bazén o délce 17 m, hloubce 90-120 cm, který má čtyři plavecké dráhy není nikterak veliký, ale pro mnohé skupiny i jednotlivce účel splní. Teplotu vody držíme konstantně mezi 27-28 °C a od poloviny září je bazén plně v provozu. Kromě škol a školek ho mohou využívat různé organizované skupiny pro soukromé účely (dle sjednaných podmínek s vedením SZMV) a od konce září zde budou opět pravidelně probíhat také volně přístupná veřejná a kondiční plavání (bez nutnosti rezervace/pronájmu).

Veřejné plavání bude probíhat každý čtvrtek od 16:00 do 20:00 a v sobotu od 13:00 do 17:00. Pro vyznavače sportovního a rehabilitačního plavání zde bude prostor v rámci „Kondičního plavání“ každé úterý od 18:00 do 20:00 a také v sobotu od 10:00 do 13:00. V případě zájmu veřejnosti jsme připraveni vyhrazené časy v rámci možností prodlužovat nebo rozšiřovat do dalších dnů. Více informací, týkajících se chodu bazénu, podmínek soukromého pronájmu, provozního řádu, ceníku apod., je zveřejněno na našem webu www.sportvlasim.cz nebo se s dotazy můžete obrátit na recepci Sporthotelu.

 

Saunovací sezóna zahájena

Sauna ve Sporthotelu Vlašim nabízí velmi slušné podmínky pro saunování. Jednorázový nebo dlouhodobý pronájem je možný pro uzavřené skupiny o počtu 2 až 12 osob, které si mohou najít volné místo v rozpise a saunu si kdykoliv buď jednorázově, ale i dlouhodobě rezervovat. Rozpis sauny, ceník a další náležitosti naleznete na webu www.sportvlasim.cz.  Těšíme se na Vaši návštěvu!

publikováno 6.10.2021