Ohňostroj zahájil výročí 700 let města Vlašimi

ohnostroj_2018

1.ledna v 18 hodin rozzářil Vlašim ohňostroj, který zahájil jubileum města.

Na Nový rok pro své občany přichystalo město Vlašim ve spolupráci s partnery slavnostní novorořní ohňostroj, který ve Vlašimi ještě nikdy nebyl a byla to tedy v našem městě premiéra. V roce 2018 totiž slaví město Vlašim výročí 700 let od první písemné zmínky.

Na zhlédnutí ohňostroje si našlo čas velké množství jak obyvatel Vlašimi, tak i lidí z okolí a dívali se na něj ze všech možných míst ve městě. Během téměř desetiminutového ohňostroje, bylo vypáleno symbolických 700 ran.

Pyrotechnickou show doprovodil hudební podkres v podobě několika známých skladeb. Věříme, že se tato akce všem líbila a byla důstojným zahájením jubilea našeho města!

Na přípravě a průběhu nádherného a výjimečného večerního zážitku se podíleli: Město Vlašim, Sellier & Bellot a.s., Kulturní dům Blaník, Městská policie Vlašim, Policie ČR, Sbor dobrovolných hasičů Vlašim a Domašín, Muzeum Podblanicka, Správa zámeckého parku, Technické služby Vlašim, Vlašimnet s.r.o., Lešení Michal Adam, Astro Vlašim spol. s r.o.

Děkujeme

Video můžete zhlédnout ZDE nebo po kliknutí na obrázek níže.

Fotogalerii naleznete pod videem.

 

vlasim_ohnostroj_1_1

 

 

publikováno 2.1.2018
vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_ vlasim_ohnostroj_