vlasimsedum
 • HP banner 1bb
  Čínský pavilon v zámeckém parku
 • HP banner 2bb
  Letecký pohled na město
 • HP banner 3bb
  Nová lávka přes řeku Blanici
 • HP banner 4bb
  Palackého náměstí
 • HP banner 5bb
  Vlašimská brána v zámeckém parku
 • HP banner 6bb
  Zámecký park
 • HP banner 7bb
  Žižkovo náměstí

Ukliďme Vlašim, již zítra

Ukliďme Vlašim, již zítraaa

Dobrovolníci se zítra zapojí do úklidové akce „Ukliďme Vlašim“, ta se uskuteční v rámci celorepublikového úklidu Česka, který probíhá každoročně od roku 2014 v České republice.

Dobrovolníci se zítra zapojí do úklidové akce „Ukliďme Vlašim“, ta se uskuteční v rámci celorepublikového úklidu Česka, který probíhá každoročně od roku 2014 v České republice.

Oficiální termín akce je v sobotu 7. dubna od 10:00 do 16:00 a koordinátorce akce paní Bartošové se na tento termín přihlásilo několik dobrovolníků. Ovšem mnoho lidí v tomto termínu nemůže, a tak se s paní Bartošovou domluvili na jiném termínu.

V tomto týdnu bylo již uklizeno sídliště Sever, které uklidily děti a učitelé ze ZŠ Březinská Vlašim. Dále SDH Vlašim uklidilo prostor za protihlukovou stěnou u Tesca a část Blanické ulice od hasičské zbrojnice ke kolejím. Několik zaměstnanců MěÚ Vlašim uklidilo Riegrovu ulici mezi kruhovými objezdy. Ještě také včera proběhl úklid v Borovičkách, kde někdo vysypal hromadu zelených PET lahví od vína.

Další místa, která jsou v plánu uklidit, se budou uklízet v sobotu. V plánu jsou lokality jako ulice Lidická, Anny Roškotové, Tylova, Zámecká a část Blanické, prostor u Sporthotelu. Občanské sdružení Záboj uklidí náměstí.

Po víkendu se ještě do úklidu zapojí skauti, občanské sdružení Kupsák a zaměstnanci firmy Vlašimnet.

Máte-li i Vy zájem zúčastnit se úklidu, ať už jako jednotlivec či větší skupina, stále můžete kontaktovat koordinátorku úklidu (kontakt viz níže).

Nebo přijďte v sobotu 7. dubna k Auerspergské hrobce na bývalém hřbitově (za SPŠ), kde se dobrovolníci v 10:00 sejdou.

Město Vlašim pro tuto akci zajistí dobrovolníkům pomůcky, a to zejména: pytle na odpadky, rukavice, apod. Případné další pomůcky obstará po konzultaci s koordinátorkou.

Pojďme společně uklidit Vlašim, naše město, ve kterém žijeme!

Kontaktní osoba:

Anna Bartošová

Koordinátorka akce

e-mail: anicka.bartosova@seznam.cz

 

uklid_vlasim

publikováno 6.4.2018
Kontakty

Město Vlašim
Jana Masaryka 302
25801  Vlašim

Spojovatelka:
+420 313 039 313

podatelna@mesto-vlasim.cz

www.mesto-vlasim.cz

Akce v kraji Blanických rytířů

vytvořilo Anawe