Vlašim zavádí Mobilní Rozhlas jako službu pro občany!

Vlašim zavádí Mobilní Rozhlas jako službu pro občany!

Důležité informace rychle až k vám!

 

Vážení občané,

vzhledem k závažnosti současné situace a v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů
 

Město Vlašim zavádí novou službu  -  Mobilní Rozhlas!


V současné době, kdy se důležité informace často mění z hodiny na hodinu, budeme informovat o aktuálním dění kromě stávajících způsobů, tj. webových a facebookových stránek, právě v mobilní aplikaci Mobilního rozhlasu.
 

Nově Vás prostřednictvím této služby budeme informovat pomocí těchto různých komunikačních kanálů.

 • SMS zprávy,
 • hlasové zprávy,
 • e-maily,
 • zprávy do aplikace
   

Zaregistrujte se, vyplňte Vaše tel. číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat důležité informace a aktuality z Vlašimi a okolí - krizové informace, výstrahy, dopravní a organizační informace, upozornění na odstávky energií a mnoho dalšího.

 

Registrace do služby:

Registrujte se na: http://mesto-vlasim.mobilnirozhlas.cz/registrace

Služba je pro občany ZDARMA!

 

Nevíte jak na to?

Nestyďte se a požádejte o radu někoho, kdo je technicky zdatnější – souseda, kamaráda, syna, dceru...
 

Chcete udělat dobrý skutek?

Řeknete o aplikaci mobilní rozhlas vašim rodičům a prarodičům, sousedům, a pokud budou potřebovat, pomozte jim ji nainstalovat. Dozví se tak důležité informace hned a budou se moci lépe připravit na nenadálé situace.

 

obr mr 2aa

  

Je pro vás připravena i aplikace pro chytré telefony
 

Stáhněte si aplikaci Mobilní Rozhlas!

 

Jak začít používat aplikaci Mobilní Rozhlas?

 1. Stáhněte aplikaci z jednoho ze dvou odkazů uvedených výše a nainstalujte ji.
 2. Otevřete aplikaci a vyberte místo Vašeho bydliště.
 3. Zadejte své telefonní číslo, aby bylo možné Váš kontakt přiřadit k aplikaci.
 4. A to je vše! Můžete začít využívat všechny funkce v aplikaci.

Díky naší nové aplikaci Mobilní Rozhlas budete mít vždy po ruce důležité informace, kontakty i možnost se podílet na zlepšení života u Vás i ve Vašem okolí.
 

04 mrdd

 

Užitečné funkce aplikace Mobilní Rozhlas:
 

 • Chytrá nástěnka: Na hlavní stránce aplikace najdete všechny zprávy z úřadu. Aktuality, informace z úřední desky a fotografie z událostí, stejně jako rozcestník do dalších sekcí aplikace. Kromě novinek se také dozvíte, jaké je u nás zrovna počasí, kdo má svátek a najdete tam upozornění na zprávy, které Vám budeme posílat.
   
 • Fotohlášky Zmapujto: Funkce, díky které můžete vyfotit a poslat na úřad pochvaly i náměty na zlepšení. Stačí přímo v aplikaci vyfotit černou skládku, výmol na silnici, nesvítící lampu, zničenou lavičku nebo například sraženou zvěř, označit místo a odeslat. Kompetentní osoba se již postará o nápravu. Samozřejmě budeme rádi i za pozitivní a pochvalné fotohlášky jako povedenou rekonstrukci, opravený chodník nebo hezkou vánoční výzdobu.
   
 • Tísňové linky: V aplikaci můžete jednoduše najít seznam nejdůležitějších tísňových linek a zavolat záchrannou službu, hasiče či policii. Součástí této funkce je také možnost zobrazit Vaši aktuální polohu a mapu okolí pro případ nenadálých událostí a nehod. Díky Tísňovým linkám budete mít pocit bezpečí, ať půjdete kamkoliv.
   
 • Informace o místě Vašeho bydliště: V této sekci najdete demografické, geografické a historické údaje, stejně jako fotogalerii z kulturních či jiných aktivit, kontakty a otevírací dobu úřadů a tipy na nejzajímavější aktivity a výlety v okolí. U každého tipu na výlet navíc najdete jeho polohu, otevírací dobu a případně vstupné. Už si nebudete muset lámat hlavu s tím, kam vyrazit.
   

531

 

publikováno 26.3.2020